Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Bursa’ye haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Bursa uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Bursa Uçak Bileti
Hakkari Bursa Uçak Bileti

Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olan Bursa, özellikle Osmanlı döneminin en güzel eserlerine kucak açar. Pek çok cami, medrese, manastır ve kilisenin yer aldığı kent, hanları ile ülkemizin önemli bir kültürünü yansıtır. Osmanlı dönemi sivil mimari eserlerini şehrin birçok yerinde yansıtan Bursa, aynı zamanda şirin köyleri ile de görenleri cezbeder. Tarihi ve kültürel yapısı kadar doğal güzelliği ile de adını duyuran kent, oldukça eğlenceli bir seyahat anlayışı sunar.

Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Bursa Ulu Cami, şehrin tarihi sembolü olmakla beraber Türkiye’nin de en önemli yapıları arasındadır. Yıldırım Beyazıd’ın Niğbolu Zaferinden dönüşü sonrası yaptırdığı cami, çok ayaklı mimarinin de en güzel örneklerinden biridir. Yapı aynı zamanda erken Osmanlı dönemi eserleridir. 19. yüzyıl örneği olan Ulu Cami, 20 kubbeli haşmetli duruşu, 192 adet duvar yazısı ve hat sanatının özgün örnekleri ile şehrin en güzel görüntülerinden birini oluşturur.

Türk İslam Eserleri Müzesi, Osmanlı’nın ilk medreselerinden biridir. Sütun başlıklarının Bizans dönemine ait olduğu yapıda Bizans mimarisine de rastlamak mümkündür. 13. yüzyıldan 20. yüzyıla kadar giden dönem içinde önemli çini ve seramiklerin sergilendiği müze, Bursa’nın tarihine ışık tutar.

Hakkari Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı