Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Balıkesir’e haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 30 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Hakkari Balıkesir Uçak Bileti
Hakkari Balıkesir Uçak Bileti

Antik Çağlardan kalma değerli kalıntılarını şehrin her yerinde sergileyen Balıkesir, ülkemizin köklü yerleşim yerlerinden biridir. Şehir merkezinde ve ilçelerinde yer alan tarihi ve mitolojik kalıntılar ile birbirinden güzel miraslara ev sahipliği yapan kent, oldukça büyüleyicidir. Antik kent bakımından zengin olmasının yanı sıra Balıkesir, Türkiye’nin en işlek yaz turizmi bölgelerinden biridir. Bahar ve yaz aylarında yüksek kapasiteli turizm merkezi haline dönüşen şehir koyları, plajları, dağları, akarsuları ile ilgi çekicidir.

Antandros Antik Kentinde tarihi M. Ö. 1200’lü yıllara dayanan çok sayıda kalıntıya rastlanır. Şehre ait kanalizasyon kanalı, villa, lahit, Nekropolis, Yamaç Ev, Kent Suru ve Roma Evi ortaya çıkan bölgede kazı çalışmalarına hala devam edilir. Kimmerler tarafından aktif bir şekilde kullanılan Antandros’tan çıkarılan bazı buluntular günümüzde Bursa Arkeoloji Müzesinde sergilenir.

Türkiye’nin önemli doğal güzellikleri arasında kendini gösteren Kaz Dağları, mitoloji de adı geçen bir bölgedir. Çeşitli canlı ve bitki türlerine ev sahipliği yapan Kaz Dağlarının etrafı irili, ufaklı şelale ve akarsular ile çevrilidir.

Hakkari Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı