Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Artvin’e haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 15 dakikadır.

[insert page=’artvinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Artvin uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Antalya Artvin Uçak Bileti
Antalya Artvin Uçak Bileti

Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan Artvin kültürel zenginlikleri, tarihi yapısı ve doğal güzellikleri açısından Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden biridir. Çoruh Nehri çevresinde yer alan Artvin, birbirinden güzel kanyonları, vadileri, dereleri ve akarsuları ile büyüleyen bir güzelliğe ev sahipliği yapar. Aynı zamanda şehrin pek çok yeri doğa sporlarına yatkınlığı ile de bilinir. Artvin M. Ö. 3000’li yıllara dayanan köklü geçmişi ile ziyaretçilerine unutulmaz bir seyahat keyfi sunar.

Artvin şehir merkezine 10 kilometre mesafede yer alan Kafkasör Yaylası, Türkiye’nin en güzel ve bilindik doğal güzelliklerinden biridir. 1250 metre yüksekliği olan yayla, özellikle her yıl temmuz ayında düzenlenen boğa güreşleri ile kalabalık bir turist nüfusuna kucak açar. Yöre halkı tarafından oldukça yaygın olarak tercih edilen yayla turizmi özellikle Karadeniz halkının önemli bir kültürünü teşkil eder. Kafkasör Yaylası etrafında konaklama amacı ile 80 kapasiteli bungalov evler yer alır.

Kent eski dönemlere ait kiliseleri ile önemli bir kültür merkezidir. Bunun en iyi örneklerinden biri ise Dolishane Kilisesi. 10. yüzyıla ait olan yapı, sahip olduğu mimari özellikler ile ilgi çekici bir görünüm sergiler.

Hakkari Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı