Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Afyon’a haftada bir gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 23 saat 25 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler-2′ display=’content’]

Hakkari Afyon uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Ayfon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Afyon Uçak Bileti
Hakkari Afyon Uçak Bileti

Batı Anadolu Bölgesinde yer alan Uşak, Türkiye’nin termal turizm merkezidir. Gıda sektörü ve mermercilik alanında oldukça gelişen şehir, yıl boyunca belirli bir turist kitlesine ev sahipliği yapar. Afyon geçmişte farklı medeniyetler tarafından hakimiyet altına alınan bir kenttir. Günümüzde Afyon’da ve çevresinde çeşitli kültürlere ait pek çok kalıntıya rastlanır.

225 metre yüksekliği ile şehrin kalbi ve simgesi olan Afyon Kalesinin, yıllar boyunca farklı milletler tarafından savunma amacı ile kullandığı bilinir. 4 adet gösterişli sarnıca sahip olan yapı, Selçuklu döneminin mimari tarzını yansıtan bölümleri ile ilgi çekicidir. Tanrıça Kybele’ye adanan kutsal tapınakları olan Afyon Kalesinin, en son restorasyonunu 1573 yılında geçirdiği bilinir.

1273 yılında yapılan Afyon Ulu Cami, bir Selçuklu mimarisidir. Minaresi tuğladan yapılan cami, 3 adet gösterişli kapıya sahiptir. 40 adet ahşap sütun üzerine kurulu olan yapı halk arasında ’40 Direkli Cami’ olarak da anılır. Ulu Caminin bir başka özelliği ise Selçuklu döneminden günümüze kadar ulaşan en eski ahşap direkli cami özelliğini taşımasıdır.

Hakkari Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’afyonda-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı