Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Adıyaman’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 45 dakikadır.

[insert page=’adiyamanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Adıyaman Uçak Bileti
Hakkari Adıyaman Uçak Bileti

Tarihi itibarıyla Türkiye’nin bilinen en eski yerleşim yerlerinden biri olan Adıyaman, Türklerin eline geçene kadar oldukça önemli medeniyetleri misafir etmesi ile bilinir. Günümüzde farklı uygarlıklara ait tarihi ve kültürel mirasları, orijinal yapısı bozulmadan muhafaza eden şehir, açık hava müzesi konumundadır. Güneydoğu Anadolu’nun eşsiz güzelliklerinden biri olan kentin tarihinin 40.000 yıllarına kadar uzandığı bilinir. Adıyaman heybetli tarihinin yanı sıra doğal oluşumları ile de, Türkiye’nin dünya tanıtımlarında sıklıkla adı geçen bölgelerinden biridir.

Eski dönemlerde Adıyaman’da hüküm süren topluluklar tarafından tapılan tanrıların ve devleti yöneten kralların, anıtsal mezarlarının yer aldığı Nemrut Dağı, ülkemizin UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan tarihi güzelliklerinden biridir. Helenistik döneminde görkemli kalıntılarını barındıran Nemrut Dağı, 2150 metre yüksekliği ile heybetli bir görünüme sahiptir.

Chabinas adı ile yapılan Cendere Köprüsü, 16.Roma Lejyonu Septimius Severus tarafından inşa edilen bir yapıdır. Tarihte iki kez restorasyon gören köprünün sütunları üzerinde bulunan kitabeleri oldukça ilgi çekicidir. 92 adet taş blok üzerine kurulu köprü, Adıyaman’ın eski tarihlerine ait bir yapıdır.

Hakkari Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı