Eski dönemlerinde İngiliz Guyanası olarak bilinen Guyana, Güney Amerika kıtasının kuzey kıyısında yer alır. Doğuda Surinam Güneyde Brezilya, doğuda ise Venezuella ile komşudur. Guyana’ya gitmek isteyenlerin Guyana vize işlemleri için başvuru yapmaları gerekir. Guyana vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Guyana vize işlemleri en hızlı ve ekonomik bir şekilde tamamlanıyor. Ucuz Guyana vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Guyana vizesi almak isteyenler..

Georgetown ülkenin başkenti ve ülkenin en geniş şehri konumundadır. Resmi dili İngilizce olan ülkede Guyana Kreyolesi, Portekizce, İspanyolca da konuşulur. Guyana’yı doğallığı anlamında beş bölgeye ayırmak gerekirse ülkenin maden yatağının bulunduğu iç kısımlardaki beyaz kumlu bölge göz çarpar. Ardından halkın daha çok yerleşim gösterdiği, Atlantik kıyısındaki dar ama verimli düzlük gelir. Ülkenin güneyinde düz çayırlık ve otlak alanlar tarım için elverişlidir. Sonrasında ise Brezilya sınırına yakın dağlık geniş bölge ve ülkenin ortasında bir uçtan bir uca çevreyi kaplayan sık yağmur ormanları dikkat çeker.

Ucuz Guyana Vizesi
Ucuz Guyana Vizesi

Guyana dünyanın en fakir ülkelerinden biridir. Küçük bir nüfusa sahip olmasına karşın geniş bir yüz ölçümüne hakimdir. . Ekonomide daha çok hayvancılık ve tarım ön plandadır. Üretim olarak ise altın, boksit, kereste, karides, şeker ve pirinç başlıcalarıdır.

Güney Amerika’nın en hasar görmemiş yağmur ormanları Guyana’dadır. Öyle ki bazı bölgelerine hala insanların ayak basmadığı bilinir. Guyana biyolojik çeşitlilik bakımından da en yoğun bölgedir. Binlerce çeşit canlıya ev sahipliği yapar.

Ülkenin doğal güzellikleri ile birlikte gezilip, görülecek pek çok yeri bulunur. Örneğin, Demerara Harbour Bridge, dünyanın dördüncü en uzun yüzen köprüsüdür. Demerara nehrinin üzerinden geçer. Guyana Ulusal Müzesi ise 1951’de açıldı. Arkeolojik kalıntılar, değerli taşlar ve sanatsal el işleri sergilenir.

Guyana vize işlemleri

Guyana’ya gitmek isteyenler bordo (umuma mahsus) pasaport sahipleri iseler mutlaka vize işlemlerini yaptırmaları gerekir. Hususi, hizmet ve diplomatik pasaport sahibi vatandaşlarımız ise vizeden muaftır. Guyana’ya gitmek istiyorsanız  Guyana vize işlemleri için  firmamızı arayarak yetkililerimizden gerekli yardımı alabilirsiniz. Evrakların listesinin sunulması, evrak kontrolü ve konsolosluğa iletilmesi gibi tüm işlemleri yetkililerimiz sizler için yapar. Ucuz Guyana vizesi alıyoruz. Vize işlemleri için detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Guyana Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.