Güney Sudan, doğudan Etiyopya ve Kızıldeniz, kuzeyden Mısır, batıdan Orta Afrika Cumhuriyeti ile çevrilidir. Çad, güneyden Uganda ve Zaire ile komşudur. Afrika kıtasının yüz ölçümü bakımından en büyük ülkesi konumunda olan Sudan’a gitmek isteyenlerin Güney Sudan vize işlemleri için başvuru yapmaları gerekir. Güney Sudan vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Ucuz Güney Sudan vizesi için bizi arayın.

Ucuz Güney Sudan vizesi almak isteyenler..

2.504.000 kilometre karelik yüz ölçümüyle Sudan, Afrika kıtasının en geniş ülkesi konumundadır. Tropikal bir iklime sahip olan Sudan kışın soğuk; yazın ise sıcak kuzeyin kuru hava kütlesi ile karşılaşır.

Ucuz Güney Sudan Vizesi
Ucuz Güney Sudan Vizesi

Sudan toprakları, güneyde kum-kil karışımlı kuvvetli topraklardan ve kuzeyde kumlu ve çakıllı çöllerden meydana gelir. İki bölge arasında oluşan Sudan Yaylası killi toprakları ile göz alıcıdır. Yaylada ayrıca bol miktarda koz (goz) oranı da mevcuttur.

Araplar ve Nubianlılar etnik yapıda en baskın ırklardır. Güneyse ise Sudanlı, zenci ve nilotikler yaşar. Sudan zengin bir dil ve kültüre sahiptir. Bunun nedeni hem Afrika ve hem de Orta Doğu adetlerini almasıdır. Sudan demokratik bir ülkedir; ancak bağımsızlığından bu yana pek çok darbe ve çatışma ile yüzleşmek zorunda kaldığından başa geçen askeri komutanlar tarafından yönetildi. Devlet başkanı aynı zamanda hükumet başkanlığı da yapar.

Günümüzde Sudan ekonomisinin iki büyük etkene ayrıldığı görülür. Bunlardan birincisi pamuk üretimidir ve ihracata bağlıdır. Diğeri ise tarım ve çobanlık. Bunlar da ülkede geçim ve nafaka sektörü olarak adlandırılır.

Güney Sudan vize işlemleri

Güney Sudan’a gitmek için kişiler umumi, hususi, diplomatik, hizmet ayrımı olmaksızın vizeye tabidir. Firmamız ucuz Güney Sudan vizesi alıyoruz. Vize işlemleri için mutlaka başvuruda bulunmanız gerekiyor. Güney Sudan’a seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarına firmamız gerekli vize işlemleri için destek sağlıyor. Gerekli evrak bilgisinin verilmesi, evrak kontrolü, konsolosluğa evrakların gönderilmesi ve cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm süreçler yetkililerimiz tarafından yönetiliyor. Hem hızlı, hem de ekonomik vize başvurusu için firmamız yetkililerinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.