Web sitemizde ucuz Gökçeada Havalimanı uçak bileti de aranır. Gökçeada”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

2010 gibi henüz yakın bir tarihte, inşa edilmiş ve hizmet vermeye başlamış olan Çanakkale Gökçeada Havaalanı, sivil özelliklere sahip modern bir havaalanıdır. Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada’da yer alan İnciburnu aynı zamanda ülkenin en batı noktası konumundadır. Güneşin Türkiye toprakları üzerinde battığı son yer dersek doğru olacaktır. Yaz aylarında özellikle ada tatilciler tarafından büyük ilgi ile karşılanmaktadır. Havaalanı adanın 2.5 m uzağındadır. Ulaşım özel araç ya da taksilerle yapılabilir.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gökçeada Havalimanı uçak bileti

Gökçeada Havalimanı uçak bileti
Gökçeada Havalimanı uçak bileti

Ege Denizi’nde yer alan Türkiye’nin en büyük adası Gökçeada Çanakkale’ye bağlıdır. Nüfus olarak ise Gökçeada 10 bin civarında seyretmektedir. Gökçeada bulunduğu konum itibarı ile Akdeniz ikliminin tüm tipik özelliklerini taşımaktadır. Yazın ve kışın aşırı soğu görülmez. Yazları sıcak bir yapısı olmakla beraber kışları ise daha çok yağış alan bir tutumda seyreder.

Gökçeada Havaalanı Ulaşım

Gökçeada Havalimanı sivil bir yapıda olup askeri niteliği mevcut değildir. Bununla beraber Gökçeada Havalimanı sadece iç hatlar uçuşlarında kullanılabilmektedir. Adaya ülkenin pek çok yerinden direkt ya da atarmalı olarak gelmek mümkündür. Tesisin ada merkezine uzaklığı hemen hemen 2.5 km civarındadır. Ulaşım alanında oldukça cazip olduğunu söylemek mümkündür. Adanın herhangi bir noktasından havaalanına gelmek oldukça kolay olacaktır. Ağır yükü olanlar için özellikle çok daha pratik bir konumdadır. Bu yolculuk için tercih edebileceğiniz hava yolu şirketleri ise Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları olmaktadır. Bu şirketler yolculara konforlu bir seyahat sunarak istedikleri yerlere varmalarını sağlamaktadır. Yolcular gidecekleri güzergahlara göre tercihlerini yapabilmektedirler.

Gökçeada Havalimanı ucuz uçak bileti

Çanakkale’ye bağlı Gökçeada Havalimanı’na özel araçlarla rahatça gelinebilmektedir. Aynı şekilde havaalanından merkezlere de bu şekilde gidilebilmekte ayrıca isteyen yolcular için taksi hizmeti bulunmaktadır. Kent merkezine günün her saatinde taksi ile ulaşım mümkündür.

Ucuz Gökçeada Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Gökçeada Havaalanı uçak bileti de aranmaktadır. Gökçeada’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Gökçeada Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Çanakkale Gökçeada Havaalanı Konumu