Çok ucuz fiyatlarla Giresun Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Zonguldak’a haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 15 dakikadır.

[insert page=’zonguldakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’ta nerelere gidebiliriz?

Giresun Zonguldak Uçak Bileti
Giresun Zonguldak Uçak Bileti

Karadeniz kıyısında bulunan Zonguldak, Batı Karadeniz’in en şirin illerinden biridir. Özellikle Türkiye’nin kuzey ülkeleri ile deniz ticareti kapısı olarak aktif kullanılan şehir, ülkemizin önemli liman kentlerinden biridir. Tarihi milattan önceki dönemlere kadar giden Zonguldak’ın geçmişi neticesinde gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde hala arkeolojik kazılara devam edilir.  Şehir ele geçirilen kalıntılar ile oldukça değerli miraslara ev sahipliği yapar.

Tarihi Halil Paşa Konağı, Zonguldak’ın oldukça değerli eserlerine kucak açan bir müzedir. 19. yüzyılın sonlarında 2. Abdülhamit zamanında sancak beyi olan Halil Paşa Karamahmutoğlu öncülüğünde inşa edilen yapı, Osmanlı döneminin mimari izlerine hakimdir. Konağın içinde ve bahçesinde Roma, Grek, Bizans, Emevi, Abbasi, Selçuklu, Artuklu ve Osmanlı’nın günlük yaşamda kullandığı süs eşyaları, evde kullanılan araç gereçler, kadın ve erkek kıyafetleri yer alır.

Astım hastalarına iyi geldiği bilinen Gökgöl Mağarası, Zonguldak’ın sıklıkla ziyaret edilen noktalarından biridir. Mağaranın içindeki dikit sütunlar, damla taşları ve sarkıtları ile görenleri kendine hayran bırakan doğal oluşum yıl içinde yerli ve yabancı turist oranının yüksek olduğu bir bölgedir.

Giresun Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zonguldak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı