Çok ucuz fiyatlarla Giresun Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Şırnak’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 21 saat 55 dakikadır.

[insert page=’sirnakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Şırnak uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Şırnak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

Giresun Şırnak Uçak Bileti
Giresun Şırnak Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin sınır illerinden biri olan Şırnak, varlığının ortaya çıktığı dönemlerden beri aktif bir yerleşim yeri olarak kullanıldı. ‘Medeniyetler Beşiği’ olarak bilinen kent, geçmişin izlerini taşıması ile günümüzde ilgi çekici bir görüntüye sahiptir. Günümüze kadar farklı kültürler ve dinler tarafından uğrak bir yerleşim yeri olarak tercih edilen şehir, kozmopolit bir yapıdadır.

Şehrin turizme açık en güzel noktalarından biri Finik Ören Yeri ve Kalesidir. M. Ö. 4000’li yıllarda yapıldığı bilinen bölge, Şırnak’ın önemli ilçelerinden olan Cizre’dedir.  Ören Yerinin içinde çeşitli figürlere ve motiflere sahip mağara, kervansaray, saray, kadın ve erkek figürleri yer alır.

Tufandan sonra Nuh Peygamber’in gemisinin Cudi Dağına oturduğu bilinir. Yerleşim yeri için son derece müsait görülen bölge, Nuh Peygamber’in vefat edene kadar yaşadığı yerdir. Günümüzde Nuh Peygamber’in kabrinin bulunduğu yer, aynı zamanda Şırnak’ın inanç turizmi için sıklıkla ziyaret edilen mekanıdır.

15. yüzyılda inşa edilen Kırmızı Medrese yemekhane, külliye, dershane, avlu ve mezarlardan oluşur. Yapım aşamasında kullanılan kırmızı tuğlalar nedeniyle ‘Kırmızı Medrese’ adını alan mekanın, Cizre’nin geri alınması üzerine yapıldığı bilinir.

Giresun Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sirnak-serafettin-elci-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı