Çok ucuz fiyatlarla Giresun Siirt uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Siirt’e haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 40 dakikadır.

[insert page=’siirtde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Siirt uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Siirt’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Siirt uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Siirt’te nerelere gidebiliriz?

Giresun Siirt Uçak Bileti
Giresun Siirt Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Siirt, tarihteki anlamı ile Türklerin Anadolu’ya ilk yerleştikleri birimlerden biridir. Anadolu ve Mezopotamya’nın kesiştiği noktada yer alan şehir, Cilalı Taş Devrinden günümüze kadar farklı uygarlıkların beşiği olması itibarıyla maneviyatı oldukça yüksek bir tarihe sahiptir.

Şehrin en kalabalık noktalarından birini ifade eden Hükumet Caddesi üzerindeki Saat Kulesi, 1975 yılına aittir. Altı katlı olan yapının ilk beş katının her birinde pencere bulunur. İki renkli kesme taş ile inşa edilen kule, şehrin tarihi simgelerinden biridir.

Eski Selçuklu sultanları tarafından yapıldığı tahmin edilen Siirt Ulu Cami, halk tarafından ‘Çinili Minare’ olarak da adlandırılır. Uzun yıllar boyunca caminin içinde olan gösterişli minber, günümüzde Ankara’da yer alan Etnografya Müzesinde sergilenir.

Dicle Nehrinin önemli kollarından biri olan Botan Çayının yan kısmında sıralı olan Botan Mağaraları, kalker oluşumlu jeolojik yapısı ile görenler tarafından merak uyandırır. Eski çağlarda ev olarak kullanılan bölgenin içinde kilise ve arkeolojik höyük vardır. Bölgede belirli aralıklarla arkeolojik kazı hala devam eder.

Giresun Siirt uçak bileti fiyatları

Siirt seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Siirt seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Siirt uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Siirt uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’siirt-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Siirt uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı