Çok ucuz fiyatlarla Giresun Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Samsun’a haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Samsun uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Samsun Uçak Bileti
Giresun Samsun Uçak Bileti

Tarihinin oldukça eski çağlara dayandığı Samsun, birçok açıdan Karadeniz Bölgesinin en gelişen şehridir. Cumhuriyet tarihi açısından önemli miraslara ev sahipliği yapan kent, bu nedenle Milli Mücadele ruhunun da yüksek olduğu bir şehirdir. Kültürel açıdan dikkat çektiği kadar, coğrafi nitelikleri ile de göz kamaştıran Samsun, sahip olduğu bölgenin en önemli turizm merkezleri arasındadır.

Samsun Atatürk Anıtı bir diğer adı ile Onu Anıtı, Mustafa Kemal’in Samsun’a çıkışını simgeleyen Atatürk Parkı içinde bulunur. Şehrin en önemli yapılarından biri olan anıtın pek çok bölümünde Milli Mücadele ruhunu tanımlayan figürlere rastlanır. Anıtın üzerindeki bronz kitabede ”Vatanda Milli Mücadeleye başlamak için Gazi 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a çıktı” ibaresi yazar.

Samsun’un ilk yerleşim yeri olarak bilinen Amisos Tepesi, şehir merkezine 4 kilometre uzaklıktadır. Teleferik ile seyahat imkanı sağlayan bölge ‘Baruthane’ olarak da bilinir. Muhteşem Karadeniz manzarasına hakim olan yapı, şehrin kuş bakışı görüntüsünü en güzel şekilde yansıtan noktalarından biridir. Amisos Tepesi günümüzde sahip olduğu işletme ile büyük bir yaşam alanı haline çevrildi.

Giresun Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı