Çok ucuz fiyatlarla Giresun Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Kahramanmaraş’a haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 10 dakikadır.

[insert page=’kahramanmarasta-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Giresun Kahramanmaraş Uçak Bileti
Giresun Kahramanmaraş Uçak Bileti

Türkiye’nin gelenek ve göreneklerine riayet etme açısından son derece sağduyulu olan Kahramanmaraş, birbirinden güzel yapıları ile oldukça güzel bir görünüm çizer. Tarihi yapısı kadar, doğal güzelliği ve kültürel zenginliği ile de oldukça ilgi çekici olan kent, görülmeye değer bir tatil rotasıdır.

Kayseri kara yolunun 11. kilometresinde bulunan Taş Köprü, Ceyhan Nehri üzerinde bulunur. Bu sebeple halk arasında ‘Ceyhan Köprüsü’ olarak da bilinir. 1563 yılında bölgeye hakim olan Dulkadiroğulları Beyliği tarafından inşa edildiği bilinen köprü, günümüze kadar taşınan en eski ve görkemli yapılardan biridir. Asimetrik bir mimariye sahip olan yığma moloz taşları ve 6 adet kemer gözlü görünümlü Taş Köprünün en üst seviyesi 18 metreden oluşur.

Germenicia Antik Kenti, Maraş’ın belli mahallelerinin altından çıkan önemli kültürel miraslarının sergilendiği yerdir. Kazı çalışmaları neticesinde ele geçirilen eserlerin Roma dönemine ait olduğu görülür. Bölgenin zenginlerinin ve generallerinin yamaç evleri ve bu evlerin tabanındaki mozaiklerin gün yüzüne çıkarıldığı bölgedeki bazı eserler günümüzde Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesinde sergilenir.

Giresun Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı