Çok ucuz fiyatlarla Giresun İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan İzmir’e haftada altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 55 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun İzmir uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Giresun İzmir Uçak Bileti
Giresun İzmir Uçak Bileti

Ege’nin incisi olan İzmir, Türkiye’nin en önemli kültür turizmi merkezlerinden biridir. Oldukça sıcak bir iklime sahip olmasında dolayı dört mevsim boyunca da seyahate elverişli olan kent, aynı zamanda kongre turizminin başkentlerinden biridir. Bahar ve yaz aylarında özellikle sahil kasabalarındaki doluluk oranı oldukça yüksek olan İzmir, şirin köyleri ile de ilgi çekicidir.

Konak Meydanı, şehrin en hareketli yaşam alanlarından biridir. Yapıldığı yıllardan beri İzmir’in sembolü haline gelen saat kulesi de bu meydan da yer alır. Sultan II. Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. yıl dönümü şerefine yapılan kulenin saati, Alman İmparatoru II. Wilhelm’ın İzmirlilere armağanıdır.

İzmir Tarih ve Sanat Müzesi üç bölümden oluşur. Bunlar Seramik Eserler, Kıymetli Eserler Bölümleri ve Taş Eserlerdir. Burada İzmir’in çeşitli bölgelerinden, höyüklerinden ve Bizans İmparatorluğunun yıkılış tarihine kadar ele geçirilen değerli eserlerden oluşur. Helenistik, Roma, Bizans, Osmanlı, Limantepe, Kyma, Baklatepe gibi önemli medeniyetlerden yaşam tarzının sergilendiği alanda toprağın, camın, seramiğin ve bronzun en güzel halleri bulunur. Kronolojik sıra ile sergilenen eserler, İzmir’in karanlık dönemine ışık tutacak niteliktedir.

Giresun İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı