Çok ucuz fiyatlarla Giresun İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan İstanbul’a haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 30 dakikadır.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun İstanbul uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Giresun İstanbul Uçak Bileti
Giresun İstanbul Uçak Bileti

Dört tarafı tarih kokan şehir, Türkiye’nin en kalabalık ilidir. Doğal güzelliği, sahip olduğu kültürel mirasları ve tarihsel bütünlüğü ile dünyanın önde gelen kentlerinden biri olan İstanbul, dört mevsim boyunca da ziyaretçilerine oldukça keyifli anlar yaşatır. Batı’nın ve Doğu’nun kesiştiği nokta üzerinde yer almasında dolayı yüzyıllar boyunca çeşitli milletler tarafından uğruna savaş verilen İstanbul, günümüzde oldukça köklü bir mirasa da ev sahipliği yapar.

Dünya mimarlık tarihinin en heybetli ve önemli yapılarından biri Ayasofya’dır. Konstantin’in şehirde büyük bir kilise istemesi üzerine inşasına başlanan yapı, yıllar boyunca İstanbul’un en önemli tarihsel simgesi olarak varlığını sürdürdü. Halk ayaklanması ve Nika isyanı sonucunda iki defa yıkılan yapı, günümüzdeki halini imparator Jüstinianus zamanında aldı. Fatih’in İstanbul’u ele geçirmesinin ardından yapıya İslami unsurlar eklenerek, camiye dönüştürüldü. Bugün Ayasofya yalnızca İstanbul için değil, ülkemiz içinde oldukça değerli bir mirastır.

Galata Kulesi, Kız kulesi, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Sultanahmet Cami, Süleymaniye Cami şehrin tarihini anlamak adına önemli eserlerdir.

Giresun İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı