Çok ucuz fiyatlarla Giresun Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Hatay’a haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 30 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Hatay uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Hatay Uçak Bileti
Giresun Hatay Uçak Bileti

Üç büyük dinin yıllar boyunca bir arada yaşadığı Hatay, günümüzde oldukça kozmopolit bir şehir olarak bilinir. UNESCO’nun ‘Barış Kenti’ seçtiği şehir, geçmişten günümüze kadar Türkiye’nin oldukça önemli bir yerleşim yeridir. Yüzyıllar boyunca farklı uygarlıklar tarafından yerleşim yeri için uygun görülen kent, tarihi yapısı ile bir bütünlük çizer. Aynı zamanda doğal güzelliği ile de oldukça ilgi çekici görüntülere ev sahipliği yapan Hatay, görülmeye değer bir güzellik barındırır.

Anadolu’nun en önemli cami ve kiliselerine sahip olan Hatay, bunun yanı sıra farklı görüntülerdeki mağara ve manastıra da kucak açar. Samandağ ilçesinin Çevlik mevkinde bulunan Beşikli Mağara, kaya üzerine insan eli ile oyularak yapılan bir yapıdır. Roma döneminin eşsiz eserlerinden biri olan mağaranın çevresinde 12 adet kaya mezarı yer alır. Roma dönemine ait kralların mezarlarının yanında, halktan insanların kabirlerinin de bulunduğu bilinir. Duvarlarda yer alan motiflerin kimlere ait olduğu bilinmeyen bölgede taş merdivenler, taş sütunlar, kemerler, resimler ve figürler oldukça ilgi çekicidir.

Giresun Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı