Çok ucuz fiyatlarla Giresun Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Erzincan’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 45 dakikadır.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Erzincan uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Erzincan Uçak Bileti
Giresun Erzincan Uçak Bileti

Türkiye’nin en ünlü nehirlerinden biri olan Fırat Nehri’ne ev sahipliği yapan Erzincan, oldukça bereketli topraklar üzerinde yer alır. ‘Çevresi dağ, ortası bağ’ olarak adlandırılan kent, birbirinden güzel tarihi yapıları ile keyifli bir seyahat rotası sunar. Şehrin pek çok yeri akarsu, kanyon ve vadilerle çevrili olmasından dolayı çeşitli spor dalları içinde oldukça elverişlidir. Doğu Anadolu’nun en nadide kentlerinden biri olan Erzincan, kültürel ve tarihi zenginlikleri ile de samimi bir havaya sahiptir.

Tercan’ın Üçpınar Köyü yakınında yer alan Abrenk Kilisesi, Erzincan şehir merkezine 95 kilometre uzaklıkta bulunur. Kilisenin kitabesindeki var olan bilgiye göre yapının tarihi 1854 yılına dayanır. Anadolu’nun en ünlü ve sağlam Ermeni kiliselerinden biri olan Abrenk, Vank Dağı üzerinde yer alır. Sarp Davit Ermeni Manastırı olarak da adlandırılan yapı üzerindeki şapel ve dikili taşlar, görkemli bir duruş sergiler. Kilise üzerindeki dikili taşların tarihi 12. yüzyıla aittir.

Ekşisu Kaplıcası, Erzincan şehir merkezine 11 kilometre uzaklıkta bulunur. 12 adet havuza ev sahipliği yapan kaplıca magnezyum, karbondioksit ve sodyum açısından oldukça zengindir.

Giresun Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı