Çok ucuz fiyatlarla Giresun Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Batman’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 21 saat 55 dakikadır.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Batman uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Batman Uçak Bileti
Giresun Batman Uçak Bileti

Türkiye’nin dört bir yanı farklı uygarlıklara ve çağlara ait miraslar ile doludur. Bunun en güzel örneklerinden biri ise Batman‘dır. Sahip olduğu antik kentleri, medreseleri, ören yerleri ile günümüzde oldukça önemli bir turizm merkezi olan şehir, taşıdığı kültürü ile de ilgi çekicidir. Tarihi yapısı kadar, doğal güzelliği ile de göz kamaştıran Batman, özellikle tarihseverlerin uğrak noktalarından biridir.

Ne zaman ve kimler tarafından kurulduğu tam olarak bilinmeyen Hasankeyf Antik Kenti, ülkemizin en önemli yerleşim yerlerinden birini simgeler. Çok eski çağlardan beri uygun bir iskan bölgesi olarak kullanılan antik kentin pek çok yerinde ele geçirilen buluntulara bakıldığında tarihinin M. Ö. 4. yüzyıla dayandığı görülür. İnsan eli ile oyularak yapılan pek çok mağaranın yer aldığı bölgenin girişinde sonraki dönemlerde Diyarbakır ve çevresini ele geçiren Bizans İmparatoru tarafından savunma amacıyla inşa edilen iki adet sınır kalesi vardır. Bu kale tarihte Abbasiler, Hamdaniler, Mervaniler, Eyyubiler, Artuklular, Selçuklar ve Osmanlı tarafından hakimiyet altına alındı.

Giresun Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı