Çok ucuz fiyatlarla Giresun Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Antalya’ya haftada altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 30 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Antalya uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Antalya Uçak Bileti
Giresun Antalya Uçak Bileti

Türkiye’de ‘Yaz Turizminin Başkenti’ olan Antalya, yeşilin ve mavinin harmanlandığı noktalardan biridir. Birbirinden güzel ödüllü plajları, koyları, burunları ve ormanları ile göz büyüleyen şehir, oldukça sıcak bir iklime sahiptir. Bu sebeple şehir yedi, sekiz ay boyunca dünyanın her yerinden büyük bir turist kitlesine hakimdir. Gerek şehir merkezinde, gerekse ilçelerinde birbirinden güzel gezilecek noktalara ev sahipliği yapan Antalya, doğal güzelliği ile olduğu kadar tarihi ve kültürel yapısı ile de keyifli bir seyahat sunar.

Tarihi Osmanlı Evleri ile örülü olan Kaleiçi, şehrin en samimi yüzlerinden biridir. Muratpaşa ilçesinde bulunan Kaleiçi, renkli mağazaları, dükkanları ve restoranları ile büyüleyici bir güzelliğe kucak açar. Dar ve taşlı sokakları ile genellikle her kolunun denize çıktığı bölgenin bir çok bölümü hediyelik eşya dükkanlarına sahiptir.

Olympos’un sönmeyen ateşi olan Yanartaş, Çıralı’da bulunur. Doğal gaz sıkışması sonucu oluşan bölgede yer alan taşların alevi dört mevsim boyunca sönmez. Eski Yunan Mitolojisine de konu olan Yanartaş, denize oldukça yakın bir mesafede yer alır.

Giresun Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı