Çok ucuz fiyatlarla Giresun Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Ankara’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 10 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Ankara uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Ankara Uçak Bileti
Giresun Ankara Uçak Bileti

Türkiye’nin başkenti Ankara, özellikle Milli Mücadele dönemine ve Cumhuriyetin ilan edildiği döneme ait mirasları ile göz kamaştırır. Manevi açıdan oldukça yüksek bir değer taşıyan kent, doğal güzelliği ile de öne çıkar. Ülkemizin en kalabalık 2. şehri olan Ankara, gezginlere keyifli bir seyahat rotası sunar.

Şehrin en kalabalık noktalarından biri olan Kızılay Medyanı, aynı zamanda kentin kalbidir. Büyük alışveriş merkezlerinin, sinema salonlarının, restoran, kafe, bar ve kültürel etkinliklerin olduğu Kızılay, oldukça hareketli bir yapıya ev sahipliği yapar.

Ankara’nın ilk yerleşim yerlerinden biri olan Hamamönü, Ankara’nın Osmanlı mimarisi ile modern yapısının harmanlandığı noktalardan biridir. Etrafında büyük bir yaşam alanı oluşturulan bölge çok sayıda kafe, bar, restoran, butik otel ve sanat merkezleri ile çevrilidir. Mehmet Akif Ersoy’un evininde yer aldığı Hamamönü, İstiklal Marşı’nın çıktığı yerdir. Görkemli bir yapıya sahip olan bölge, şirin yapısı ile görülmeye değerdir.

1949 yılında hizmete açılan Mehmet Akif Ersoy Evi, geçirdiği restorasyonlar ile birlikte günümüzde Milli değerlerin ve Mehmet Akif Ersoy’a ait şiirlerin sergilendiği evdir.

Giresun Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı