Çok ucuz fiyatlarla Giresun Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Adıyaman’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10  saat 50 dakikadır.

[insert page=’adiyamanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Adıyaman Uçak Bileti
Giresun Adıyaman Uçak Bileti

Ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Orta Fırat bölümünde yer alan Adıyaman, 40000 yılı aşkın bir geçmişe sahip olması ile birlikte dünyanın yerleşime açık en eski şehirlerinden biridir. Kalkilitik ve Neolitik Çağlara ait eserlerin sıklıkla görüldüğü Adıyaman, Hititlerden Kommegene Krallığının merkezi olarak yıllarca kullanıldı. Geç Helenistik, ve Roma dönemi eserleri ile göz kamaştıran şehir, aynı zamanda Türkiye’nin yurt dışı tanımlarında da kendini gösterir. Adıyaman tarihi, kültürü ve doğal güzellikleri ile gezginlerine keyifli bir seyahat rotası oluşturur.

2206 metre yüksekliğe sahip olan ve dünyaca bir üne kavuşan Nemrut Dağı, Karadut Köyü yakınında yer alır. Sahip olduğu anıt mezar ile UNESCO tarafından insanlığın kültür mirası olarak ilan edilen kent, 1988 yılında milli park statüsüne kavuştu. Nemrut Dağı, taşıdığı manevi değerler ile dört mevsim boyunca da görülmeye değer bir mirasa sahiptir.

Arsameia Ören Yerinin, Kral I. Antiochos’un kitabesine bakıldığı zaman 2. yüzyılın başlarında Arsemez tarafından Kahta Çayı doğusunda kurulduğu bilinir. Krallık tarafından yazlık başkent ve idare merkezi olarak kullanılan Arsameia, şehrin kültür turizmine hitap eden noktalarından biridir.

Giresun Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı