Gine, kuzeyden Gine – Bissau ve Senegal, kuzeydoğudan Mali, güneyden Liberya ve Sierra Leone, doğudan Fildişi Kıyısı ve batıdan Atlas Okyanusu ile çevrelenen dünyaca ünlü bir ülkedir. Yirminin üzerinde etnik grup yaşadığı ülke toprakları günümüzün turizm destinasyonları arasında adından bahsettirir. Fransa’dan ayrılmasından  sonra darbe ve çatışmalar nedeniyle zor günler geçirmiş olan Gine zengin maden yatakları bakımından zenginliği ile dikkat çeker. Gine’ye seyahat etmek isteyenlerin Gine vize işlemleri için başvuru yapması gerekir. Gine vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Gine vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Gine vizesi için bizi arayın.

Ucuz Gine vizesi almak isteyenler..

Ülkenin ikliminin ekvatora çok yakın olması nedeniyle sıcak ve nemli bir havaya sahiptir.  Nisan ve kasım ayları arasında ülkede bol yağış görülür. İç kesim ve kıyılarda ise yağış daha azdır. Akarsuların okyanusa döküldüğü yerlerde oluşan bataklıklar mangrov diye bilinen bataklık bitkileri ile kaplanmış durumdadır.

Ucuz Gine Vizesi
Ucuz Gine Vizesi

Ülkenin nüfusu ortalama  7.232.000’i bulur. Etnik olarak çok çeşitliliğe sahip olan ülkede Fulani veya Peul denilen grup en önde gelir. Bununla beraber Landuman, Susu, Kissi, Malinke, Kurankolar, Gerze ve Kissi nüfusu meydana getiren etnik grupların en önemlileridir.

Gine, tarıma dayalı bir ekonomiye sahiptir. Nüfusun ortalama yüzde 80’i tarım ve hayvancılıkla uğraşır. Zengin maden yatakları ekonominin çeşitlenmesinde önemli unsurdur. Hidroelektrik santrallerin kurulması ve enerji üretiminin yanı sıra alüminyum üretiminde de gelişmelere neden olduğu görülür.

Turistik manada ülkede görülebilecek bir takım doğal güzelliklere sahip yerler ve müzeler vardır. Doğal güzellikleri ile bilinen Fouta Djallon, kültürel miraslar için gezilmesi gereken Gine Ulusal Müzesi, tertemiz havası ile büyüleyen Nimba Dağı Yasaklı Doğa Siti ve Soumba Şelaleleri bunlardan bazılarıdır.

Gine vize işlemleri

Gine’ye seyahat etmek isteyen umumi, hususi ve hizmet pasaportlu Türk vatandaşlarımızın Gine vize işlemleri için başvurmaları gerekir. Sadece siyah (diplomatik) pasaportlu kişiler 90 güne kadar vizeden muaftır. Ucuz Gine vizesi alıyoruz. Vize işlemlerinizin tamamlanması için firmamız sizlere gereken desteği veriyor. Gine vize işlemleri için uygun vakit bulamıyorsanız firmamız yetkilileri sizler için prosedürleri tamamlıyor ve Gine vizesi almanız onusunda sizlere yardımcı oluyor.

Gine Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.