Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Şanlıurfa’ya haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 25 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Şanlıurfa Uçak Bileti
Gaziantep Şanlıurfa Uçak Bileti

Ülkemizin sıklıkla tercih edilen inanç turizmi şehirlerinden biri olan Şanlıurfa, ‘Peygamberler Şehri’ olarak da bilinir. Birbirinden değerli dergahları, camileri, türbeleri ve İslam alemi tarafından kıymeti mekanları ile Şanlıurfa, dört mevsim boyunca da gezginlerin uğrak noktalarından biridir. Yerli ve yabancı turist açısından yoğun olan kent, kültürel varlığının yanı sıra doğal güzelliği ile de ilgi çekicidir.

Balıklıgöl’de yer alan sazan balıklarına karşı saygı gösterilir ve burada avlanmak yasaktır. Nedeni ise İbrahim Peygamberin mancınık sistemi ile atıldığı yer olması. 150 metre uzunluğa ve 30 metre genişliğe sahip olan bölgenin etrafı neolitik çağlara ait kalıntılar ile çevrilidir.

Oniki Hayvan Kilisesi olarak da bilinen Fırfırlı Cami, Hristiyanlar için önemli bir rol oynar. Van şehir merkezindeki Varak Manastırı içinde yer alan ‘Varak Haçı’ Hristiyan alemi için değerli bir anlam taşır. 1956 yılında kiliseden camiye dönüştürülen yapı, üç nefli bazilika plan üzerine kesme taştan yapılması ile ünlüdür. Dış cephesindeki taş bezemelerinden dolayı yapı, Fırfırlı Cami adını aldı.

Gaziantep Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı