Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Ordu’ya haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 45 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Ordu uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Ordu Uçak Bileti
Gaziantep Ordu Uçak Bileti

Doğu Karadeniz’in en gözde şehirlerinden biri olan Ordu, sahilleri, ormanları ve yaylaları ile oldukça ilgi çekici manzaralara ev sahipliği yapar. Kent, yaz turizminde olduğu kadar, kış turizmi açısından da oldukça yoğun bir ziyaretçi akımına kucak açar. Türkiye’nin en yeni kayak pistlerinden biri olan Çambaşı Kayak Merkezine sahip Ordu, tarihsel bütünlüğü ile de büyüleyici bir kenttir.

Deniz seviyesinin 530 metre yüksekliğinde yer alan Boztepe, Ordu’da görülmesi gereken yerlerin başında gelir. 2011 yılında bölgeye teleferik ile ulaşım sağlanması sonucunda yoğun ilgi çeken kent, 2350 metre teleferik yüksekliği ile Karadeniz’in en güzel manzaralarına kucak açar. Ordu şehir merkezine 8 kilometre mesafede yer alan Boztepe’ye araç ile de ulaşım sağlanabilir. Panoramik olarak şehrin en ilgi çekici görüntüsüne ev sahipliği yapan bölge, restoran ve kafeler ile yaşam alanı haline getirildi.

1896 yılında yapılan Paşaoğlu Konağı, Osmanlı dönemi mimari tarzını yaşatan mekanlardan biridir. 1987 yılında Paşaoğlu Konağı ve Etnografya Müzesi haline getirilen yapı, 19. yüzyıl sivil mimari özellikleri bakımından zenginleştirilmesi ile göze çarpar.

Gaziantep Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı