Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Konya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Konya uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Ülkemizde özellikle inanç turizmi adına düzenlenen kültür turlarının vazgeçilmez adresi olan Konya, Türkiye’nin yüz ölçümü bakımından en geniş topraklarına sahiptir. Konya, Anadolu kentleri arasında tarihi en eskiye dayanan yerleşim birimlerinden biridir. Mistik havasının yanı sıra şehir, termal su merkezleri ile de yıl içinde belirli kesme hitap eder. Bozkırın gizli efsanesi olan Konya, yıllar boyunca Türklere başkentlik yapması ile bilinir. Bunun sonucu olarak şehrin birçok bölümünde oldukça eski hanlara, medreselere, türbelere sıklıkla rastlanır.

1926 yılında hizmete açılan Mevlana Türbesi, aynı zamanda Mevlana Müzesi olarak da bilinir. Hz. Mevlana’nın kıyafetlerinin yer aldığı mekanda, dergah eşyaları, sabır taşları, değerli el yazmaları bulunur. Birçok insana örnek olan anlamlı sözleri ve hoşgörü felsefesi ile anılan Mevlana Celaleddin Rumi’nin kabrinin bulunduğu Mevlana Türbesi, Konya’nın yerli ve yabancı turizme en açık noktalarından biridir.

Karatay ilçesinde yer alan Karatay Medresesi, Konya’nın en önemli yapılarından biridir. Yapımı 1251 yılında tamamlanan medrese, tek kattan oluşur. Sille taşı ile süslenen yapı, yazı, desen ve değerli motifler ile ilgi çekici bir görünüme sahiptir.

Gaziantep Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı