Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 10 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Kocaeli Uçak Bileti
Gaziantep Kocaeli Uçak Bileti

Gerek şehir merkezindeki, gerekse çevresindeki güzellikler ile gezginleri büyüleyen Kocaeli, oldukça güzel manzaralara sahiptir. Osmanlı Devletine ait pek çok eserin yer aldığı kent, özellikle çevre illerin hafta sonu tatili için oldukça sık seyahat ettiği noktalardan biridir. Marmara Bölgesinin üçüncü büyük şehri olan Kocaeli, kültürel zenginliği ile de oldukça ilgi çekicidir.

Osmanlı Devleti’nin en ünlü ressamlarından biri olan Osman Hamdi Beyi’in Eskihisar’daki Köşkü, şehrin sanatsal yönünü ortaya koyan yerlerden biridir. Osman Hamdi Bey Müzesinde, ressamın Osmanlı döneminde çizdiği oldukça değerli eserler bulunur. Keyifli bir bahçeye sahip olan yapı, Fransız mimarisinin izlerini barındırır.

İzmit Saat Kulesinin yanında bulunan İzmit Sarayı, aynı zamanda Kasr-ı Hümayun olarak da bilinir. Eski dönemlerde Vilayet ve Ziraat Odası olarak kullanılan yapı, Sultan Abdülaziz’in Av Köşküdür. Osmanlı motifleri ve Fransız mimarinin muazzam bir karmasını yansıtan İzmit Sarayı, 2007’den beri hizmete açıktır.

Kartepe ilçesine bağlı olan Maşukiye, İzmit’in şeffaf tabiat güzelliğini yansıtan bölgelerden biridir. Bölgede doğa yürüyüşü yapılabileceği gibi birbirinden güzel manzaralı işletmelerde köy kahvaltısı da tercih edilebilir.

Gaziantep Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı