Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Kastamonu’ya haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 35 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Kastamonu Uçak Bileti
Gaziantep Kastamonu Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan Kastamonu, ülkemizin doğal manzaraları bakımından sıklıkla tercih edilen seyahat rotasıdır. Karadeniz’in en uzun sahil şeridine sahip olan kent, taşıdığı kültürel ve tarihi değerler ile de Türkiye’nin en köklü şehirlerinden biridir.

12. yüzyılda Kommerler Hanedanlığı tarafından inşa edildiği bilinen Kastamonu Kalesi, Türkiye’nin en yüksek tepelerinden birinde bulunur. Yapı 110 metrelik konumu ile şehrin her yerinden rahatlıkla görülebilir. İnşasında Bizans ve Orta Çağ kalıntıları yer alan kalede 15 büyük burç ve kule bulunur. Yapı, günümüzde farklı medeniyetlere ait pek çok kalıntıya sahiptir.

Osmanlı dönemi sivil mimari eserlerinin en nadide örneklerinden biri olan Liva Paşa Konağı dört kattan oluşur. Yörenin etnik bakımdan kültürünü yansıtan konak, 1997 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından restore edildi. Müzede Kastamonu ve çevresinde ele geçirilen çeşitli arkeolojik kalıntılar, yörenin yaşam tarzını yansıtan kıyafetler ve gündelik eşyalar bulunur. 50 binin üzerinde esere ev sahipliği yapan Kastamonu Arkeoloji müzesi, Türkiye’nin önde gelen müzelerinden biridir. Burada çeşitli uygarlıklara ait pek çok kalıntı vardır.

Gaziantep Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı