Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Kars uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Türkiye’nin en modern şehirlerinden biri olan Kars, Rus mimarisi etkisi altında kalan yapıları, Çıldır Gölünün muhteşem doğa manzarası, Sarıkamış ve Sarıçam ormanlarının uyumlu dansı ile görenleri büyüleyen bir güzelliğe sahiptir. Köklü bir tarihi olan kent, birçok medeniyete kucak açması ile bilinir.  Ermenistan’a açılan kapılarımızdan biri olan Kars, kendine has kültürü ile de cezbedici bir dokuya ev sahipliği yapar.

Kafkasya ve Anadolu arasında geçiş görevi taşıyan Ani Harabeleri, Anadolu’nun en eski antik kentlerinden biridir. Ermenistan ile Türkiye sınırındaki Arpaçay Nehrinde kurulu olan antik kent, sahip olduğu farklı dönemlere ait katedral, kilise, sur ve camileri ile muhteşem bir tarihi barındırır. Ani Harabeleri 2016 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine girdi.

Türkiye’nin en prestijli kayak merkezlerinden biri olan Sarıkamış, kayak zevki ile ülkenin birçok yerinden turist çekmeyi başarır. Kar kalitesi bakımından Alpler ile eşdeğer bir özelliğe sahip olan Sarıkamış, Kars şehir merkezine 45 kilometre uzaklıkta yer alır. 13 kilometreyi bulan kayak pistlerine sahip olan bölgenin etrafında konaklamak için çeşitli alternatifler bulunur.

Gaziantep Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı