Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Kahramanmaraş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 30 dakikadır.

[insert page=’kahramanmarasta-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Kahramanmaraş Uçak Bileti
Gaziantep Kahramanmaraş Uçak Bileti

Tarihin kültürle harmanlandığı Kahramanmaraş, geçmişte oldukça farklı medeniyetlere ev sahipliği yapması ile bilinir. Nefis mutfağı ve doğal güzellikleri ile ilgi çekici bir şehir olan Maraş, dini konumu ile de Türkiye’de turizm noktalarından biridir.

Şehir merkezine 11 kilometre mesafede Kahramanmaraş-Kayseri yolunda yer alan Taş Köprü, Ceyhan Nehri üzerinde bulunur. Bu sebeple köprü, halk arasında Ceyhan Köprüsü olarak da bilinir. Dulkadiroğulları Beyliği tarafından 1563 yılında inşa edilen yapı, bölgedeki köprüler arasında günümüze kadar ulaşan tek köprüdür. Asimetrik bir mimariye sahip olan yapı, 6 adet kemer ile yığma moloz taşlardan oluşur. Uzunluğu 158 metreyi bulan Taş Köprü, günümüzde hala aktif olarak kullanılır.

Şehrin en güzel görüntüsünü sergileyen Kahramanmaraş konakları, 19. yüzyıl Osmanlı sivil mimari örneklerinin en güzel yapılarından biridir. Genellikle iki kattan meydana gelen evler, eski dönemlerde yaşayan insanların günlük yaşam tarzlarına uygun olarak yapılması ile bilinir.

16. yüzyılda bölgeye hakim olan Dulkadiroğulları Beyliği tarafından yapılan Taşhan, şehre ticaret yapmak için gelen kişilerin konakladığı bir yapıdır. İki kattan oluşan yapının mimarisi Cumhuriyetin ilk yıllarını andırır. Taşhan günümüzde Kahramanmaraş’a ait yöresel eşyaların satıldığı iş yeri ve depo alanı olarak kullanılır.

Gaziantep Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı