Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten İstanbul’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 40 dakikadır.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep İstanbul uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep İstanbul Uçak Bileti
Gaziantep İstanbul Uçak Bileti

Tarihi Yarımadada kurulu olan İstanbul, dünyanın en önde gelen şehirleri arasındadır. İki kıtada da toprağı bulunan kent, ülkemizin en gelişmiş şehridir. Uçsuz bucaksız bir güzelliğe sahip olan İstanbul, görülecek pek çok tarihi kültürel yapısı ve doğal güzelliği ile insanları cezbeder.

İstanbul’un en güzel simgelerinden biri olan Ayasofya, dünya mimarlık tarihinin en önemli ve heybetli eserlerinden biridir. Konstantinopolis’in  aşkta diktiği eser, 1360 yılına aittir. Bir halk ayaklanması sonucunda yıkılan kilise, aynı yere tekrar İmparator II. Theodosios tarafından inşa edildi. 1532 yılındaki Nika İsyanı sonucunda tekrar yıkılan eser, günümüzdeki halini İmparator Jüstinianus döneminde aldı. Yapının mermerleri dışında tüm bölümlerine özel işlemecilik uygulandı. Türklerin eline geçmesi ile birlikte İslami unsurlar ile düzenlenen yapı, en büyük ve görkemli restorasyonunu Mimar Sinan döneminde tamamladı.

İstanbul’un en önemli eserleri arasında bulunan Galata Kulesinin İmparator Jüstinianus döneminde yapıldığı bilinir. Bizanslılar tarafından uzun yıllar boyunca ‘Büyük Kule’ ismi ile anılan yapı, Osmanlı döneminde de farklı amaçlar için kullanıldı. Galata Kulesi, kentin en romantik simgelerinden biridir.

Gaziantep İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı