Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Isparta uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Isparta’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 25 dakikadır.

[insert page=’ispartada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Isparta uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Isparta’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Isparta uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Isparta Uçak Bileti
Gaziantep Isparta Uçak Bileti

Gül ve lavanta diyarı olan Isparta, ülkemizin en güzel manzaralarından birine sahiptir.  Göller yöresinde bulunan kent, şehir içinde ve çevresindeki birbirinden güzel tabiat görselleri ile insanları büyüler. Isparta, doğal güzelliği ile olduğu kadar taşıdığı tarihi değerleri ile de keyifli bir seyahat sunar.

M. Ö. 2. yüzyılda adı geçen Adada Antik Kentinin ilk adı Artemidorosda olarak bilinir. Günümüze kadar pek çok bölümü tahrip olmadan gelen antik kent, özellikle Roma İmparatorluğu döneminde oldukça parlak bir dönem geçirdi. Romalıların hem yerleşim yeri, hem de savunma merkezi için aktif olarak kullandığı antik kentte anıtsal mezar, anıtsal çeşme, tiyatro, antik yol, forum ve bazilika oldukça ilgi çekicidir.

Aya Baniya Kilisesi 1750 yılında yapılan bir dinsel mekandır. Bazı kesim tarafından Aya Banaya olarak da bilinen kilise, şehir merkezinde yer alır. Mimari açıdan göz dolduran yapı, on kaidesiz sütun üzerine oturtulan dikdörtgen planlaması ve çapraz tonozları ile göz doldurur. Ahşap yapılı eser, 1993 ve 1999 yılları arasında restore edildi.

Gaziantep Isparta uçak bileti fiyatları

Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Isparta uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Isparta uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı