Gaziantep uçak bileti almak isteyeler için kampanyalar. Gaziantep”ten uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi hemen kullanın.

Oğuzeli ilçe sınırları içinde bulunan Gaziantep Oğuzeli Havaalanı Antep şehrinin 20 km güneydoğusunda konumlanır. Gaziantep Oğuzeli Havalimanı sivil kategoride yer almakla beraber uluslararası uçuşları da içermektedir.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Uçak Bileti

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Uçak Bileti
Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Uçak Bileti

1998’den 2006’ya kadar süren yenileme süreci olan havaalanının esas olarak hizmete girmesi 1976’dadır. Yenileme çalışmalarında pistini ve yolcu terminallerini genişleten havaalanı bu şekilde uluslararası bir konuma yükselmiştir. 3000×48, 3000×30 boyutlarında olan pistin kaplaması betondandır. Yolcular için açık alan kısmı 5799 m²’dir. Geniş bir otopark alanı bulunan havaalanında araç kapasitesi 400’dür. Bu bağlamda tüm özel araç sahipleri rahatlıkla gelip alana araçlarını park edebilmektedirler.

Gaziantep Oğuzeli Havaalanı Ulaşım

Şehir merkezinden Gaziantep Havalimanı’na ya da hava limanından merkeze gitmek için HAVAŞ otobüsleri kullanıma uygundur. Ayrıca havaalanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler de diğer bir alternatiftir. Bunlarla beraber araç kiralamak isteyenler için Gaziantep Havalimanı’nda araç kiralama firmalarının büroları bulunmaktadır. Bütçe ve araç tercihine göre buradan istenen araç rahatlıkla kiralanabilir. HAVAŞ kullanaca yolcuların ise seyahat öncesinde HAVAŞ kalkış saatlerini ve kalkış duraklarını kontrol etmeleri gerekmektedir. HAVAŞ yolcuları istediği merkez alanlara ulaştırırken büyük konfor da sunuyor. Böylelikle yolcular seyahatlerini huzurlu bir şekilde tamamlamış ve istedikleri noktaya varmış olarak tamamlıyorlar.

Gaziantep Oğuzeli Havaalanı ucuz uçak bileti

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’na kendi özel araçları gelecekler için gen iş bir otopark mevcuttur. Uygun fiyatlarla aracınızı rahatlıkla bu alanlara bırakabilirsiniz. Otopark, konum itibarı ile iç hatlar terminaline hayli yakındır. Bununla beraber hareketi kısıtlı yolcular için de özel otopark hizmeti sunulmaktadır. Gaziantep Oğuzeli Havalimanı her kesim yolcu düşünülerek özel olarak tasarlandığından tüm vatandaşların rahat edeceği konforlu bir yapıya sahiptir. Ayrıca uçuşu beklerken oturabileceğiniz cafe ya da dükkanlar da mevcuttur. Bu bağlamda yolcular beklerken canları sıkılmamış olacak hem de keyifli vakit geçirmiş olacaklar.

Ucuz Gaziantep Oğuzeli Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Gaziantep Oğuzeli Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Gaziantep’den uçmak isteyen yolcular ucuz Gaziantep Oğuzeli Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Gaziantep Oğuzeli Havaalanı Konumu

[insert page=’gaziantepde-yapilacak-seyler’ display=’content’]