Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Hatay’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 55 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Hatay uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Hatay Uçak Bileti
Gaziantep Hatay Uçak Bileti

Medeniyetler ve kültürler beşiği olarak bilinen Hatay, var olduğu tarihten beri üç büyük dinin bir arada yaşadığı büyük bir yerleşim yeridir. UNESCO tarafından ‘Barış Kenti’ olarak nitelenen Hatay, kozmopolit yapısı ile oldukça ilgi çekicidir. Geçmiş dönemlerde çeşitli uygarlıklar tarafından ele geçirilen kentin dört bir yanı önemli kiliseler, manastırlar, camiler ve mağaralar ile çevrilidir. Hatay kültürel ve tarihi değerinin yanı sıra doğal güzelliği ile de büyüleyen şehirlerin başlarında gelir.

Habib-i Neccar Caminin 636 yılında Hz. Ömer’in Hilafetinde inşa edildiği bilinir. Habib-i Neccar Cami, Anadolu’daki en eski tarihli camidir. Yapının içinde Hz. İsa tarafından gönderilen Resuller vardır. İslam dini ve Hristiyanlar için büyük bir öneme sahip olan mekan, kiliseden camiye dönüştürülen kutsal yapılardan biridir. Cami, Hatay’da yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği yerlerden biridir.

Samandağ’ı yolu üzerinde bulunan Aziz Simeon Manastırı, eski dönemlerde önemli bir tarikatın merkezidir. Dünyadaki tüm nimetlerden arınmak ve Tanrı’ya daha yakın olmak için kullanılan manastırın, günümüze kadar bütünlüğünü koruyamadığı görülür.

Gaziantep Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı