Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Hakkari’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 55 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Hakkari uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Hakkari Uçak Bileti
Gaziantep Hakkari Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesi sınırları içinde yer alan Hakkari, uzun ve bir o kadar da derin Zap Vadisinin yamaçlarına kuruludur. Şehrin dört bir yanı sarp kayalıklar ve sivri dağlar ile çevrilidir. Hakkari bulunduğu konum itibarıyla Anadolu ve Mezopotamya ikilemi arasındadır. Geçiş yolları üzerinde bulunmasından dolayı kozmopolit bit yapının hakim olduğu şehir, Türklerin eline geçene dek farklı medeniyetler tarafından hakimiyet altına alındı.

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından en son 1984 yılında tadilattan geçirilen medresenin her bir köşesi oldukça eski tarihlere dayanır. Hakkari Hükumet Yöneticisi İzzettin Oğlu İbrahim Bey tarafından yapılan eserin kapısında bir kitabe yer alır.

‘Avaspı’ adı verilen suyun aktığı Cennet Cehennem Vadisi, Hakkari şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta yer alır. Eski adı ile ‘Dez Vadisi’ olarak tanımlanan bölge,  muhteşem bir görsel şölen sunar. Vadinin üst kısmı geniş bir alana yayılan yayladan ve rengarenk çiçeklerden oluşur. Burası Cennet olarak nitelendirilirken, vadinin alt kısmında bulunan Cilo Dağlarının buzulları ise Cenennem olarak adlandırılır.

Gaziantep Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı