Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Giresun’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 55 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Giresun uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Giresun Uçak Bileti
Gaziantep Giresun Uçak Bileti

4000 yıllık bir geçmişe kucak açan Giresun, şehrin dört bir yanına dağılan tarihi yapıları ve kalıntıları ile tarihseverlerin uğrak noktalarından biridir. Karadeniz’in en güzel renklerinin buluştuğu şehir, kültürel yapısı ile olduğu kadar doğal güzelliği ile de göz doldurur.

40.000 metrekarelik bir alana yayılan Giresun Adası, Karadeniz’in iki adasından biridir. Giresun şehir merkezine 2 kilometre uzaklıkta yer alan ada, mitolojide adı geçen ender yerler arasındadır. Doğu Karadeniz’in yaşanabilir tek adası olma özelliğine sahip olan bölge, aynı zamanda güç tanrısı Herkül’ün ziyaret ettiği yer olarak bilinir. Giresun Adası her yıl mayıs ayında düzenlenen Aksu Festivali ile eğlenceli bir geziye ev sahipliği yapar. Yazın her gün tekne ile kıyıdan adaya ulaşım sağlanabilir.

M. Ö.  2. yüzyılda bölgeye hakim olan Pontus Kralı tarafından yapıldığı tahmin edilen Giresun Kalesi, yüzyıllardan beri farklı medeniyetler tarafından şehrin savunması amacı ile kullanıldı. Trabzon Rum İmparatorluğunun Türklere karşı son sınır kalelerinden olan yapının hala iç ve dış burçlarında farklı kültürlere ait izlere rastlanır.

Gaziantep Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı