Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Erzincan’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 55 dakikadır.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Erzincan uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Erzincan Uçak Bileti
Gaziantep Erzincan Uçak Bileti

Erzincan, Türkiye’nin kültürel zenginlik açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip şehirlerinden biridir. Ülkemizin en önemli nehirlerinden biri olan Fırat Nehri’nin etrafında kurulu Erzincan, 1050’li yıllarda Hititler ve Urartulara ev sahipliği yapması ile bilinir. Günümüzde kentin pek çok bölümünde bu iki uygarlığın mirasları göze çarpar. Doğu Anadolu’nun önde gelen yerleşim yerlerinden biri olan Erzincan, aynı zamanda sahip olduğu doğal güzellikler ile de görenleri kendine hayran bırakır.

Erzincan’a uzaklığı 90 kilometreyi bulan Tercan’a bağlı Üçpınar Köyündeki Abrenk Kilisesi, Anadolu’nun en bilinen Ermeni dinsel mekanıdır. Tarihi 1854 yılına dayanan kilise, Vank Dağı üzerinde yer alır. Etrafı şapel ile çevrili olan görkemli yapı iki dikili taştan oluşur. Birçok kesim tarafından Sarp Davit Ermeni Manastırı olarak da bilinen kilise, Erzincan’ın önemli tarihi değerlerinden biridir.

Refahiye ilçesinde yer alan Köroğlu Mağarası, şehrin turizm açısından en yoğun olduğu noktalardan biridir. Mağara içinde bulunan Köroğlu’nun atının ayak izlerinin bulunması bu değerli bölgeye daha bir anlam yüklenmesini sağladı. Nice filmlere konu olan Köroğlu’nun adının geçmesi ile bölge Erzincan’ın en merak uyandıran bölgelerinden biri haline geldi.

Gaziantep Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı