Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Bursa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 50 dakikadır.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Bursa uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Bursa Uçak Bileti
Gaziantep Bursa Uçak Bileti

Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Bursa, aynı zamanda ülkemizin en kalabalık 4. şehridir. Yüzyıllara dayanan muhteşem bir geçmişe sahip olan kent, dört bir yanında farklı dönemlere ait kalıntılar barındırır. Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olan Bursa, Orhan Bey tarafından 1326 yılında fethedildi. Şehir tarihi değerinin yanı sıra doğal güzelliği ile de yıl boyunca gezginlerin uğrak noktaları arasındadır.

Evliya Çelebi’nin de uğruna kıtalar yazdığı Bursa Ulu Cami, Türkiye’nin en eski ve değerli ibadet mekanlarından biridir. Yıldırım Bayezid tarafından 1399 yılında yaptırılan eser, çok ayaklı cami mimarisinin en nadide örneklerinden biridir. 19. ve 20. yüzyıllar arasında üzerine farklı mimarlar tarafından ekleme yapılan Ulu Cami, hat levhaları ve duvar yazıları ile İslam alemi için oldukça önemli bir değere ev sahipliği yapar. Caminin ilgi çekici güzelliğe sahip olmasındaki bir diğer neden ise uzun uğraşlar sonucunda ahşap oyma sanatının benzersiz duruşudur.

Hanları ile ülkemizde oldukça popüler bir üne kucak açan Bursa tekstil ürünleri ve ipeği ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır. 95 odalı mimarisi ile Koza Han, şehrin en güzel kültürel mekanlarından biridir.

Gaziantep Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı