Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Bodrum’a her gün en az bir defa uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Bodrum uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Bodrum Uçak Bileti
Gaziantep Bodrum Uçak Bileti

Türkiye’nin yaz turizmi açıdan başkenti sayılan Bodrum, özellikle son 15 yıldır oldukça popüler bir hal alması ile bilinir. Birbirinden güzel koyların, burunların, balıkçı kasabalarının ve adaların yer aldığı Bodrum, bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı turistler için en ilgi çeken noktadır. Ülkemizin en köklü yerleşim birimlerinden biri olan şehir, taşıdığı tarihi değer ile de oldukça ilgi çekicidir.

Antik adı Halikarnassos olan Bodrum’un, M. Ö. 11. yüzyılda Karyalıların Argolis kolu tarafından kurulduğu bilinir.  Karyalıların ardından bölgeye Megaralılar ve Dorların’da hakim olduğu bilinir. Bodrum’da hüküm süren tüm uygarlıkların bölgeye Halikarnas adını vermesi üzerine, Halikarnas Mozolesi oluşturuldu.  Mozole, 45 metre yüksekliği ile antik dönemin Keops piramidinden sonraki en büyük anıtıdır. Görkemli rölyefleri ve heykelleri ile Halikarnas Mozolesi, dünyanın yedi harikasından biri kabul edildi. Romalılar, Bizanslılar ve Pontus Devleti tarafından uzun yıllar boyunca kullanılan mozole, aynı zamanda Bodrum’un en önemli simgesidir. Halikarnas’ın etrafında farklı dönemlere ve milletlere ait 12 antik kent yer alır. Büyük bir tarih barındıran kentler, Bodrum’da görülmesi gereken önemli noktalardan biridir.

Gaziantep Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bodrum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı