Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Batman’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 21 saat 30 dakikadır.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Batman uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Batman Uçak Bileti
Gaziantep Batman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tarihi zenginlikleri ile bilinen şehri Batman, manastır, kilise ve camileri ile ayrı dönemlerin birbirinden güzel eserlerini barındırır. Aynı zamanda şehir sahip olduğu doğal güzellikler ile de oldukça ilgi çekicidir.

Jeopolitik yapısı ile göz kamaştıran Hasankeyf’in ne zaman kurulduğu tam olarak bilinmez. Eski çağlardan beri önemli bir yerleşim merkezi olarak kullanılan bölge, Türkiye’nin en büyük tarihi zenginlikleri arasındadır. İnsan eli ile oyularak yapılan mağaralar, günümüzde pek çok uygarlığa ait kalıntı barındırır. M. S. 4. yüzyılda Bizans imparatoru tarafından inşa edilen kalenin eski dönemlerde rasathane, medrese, darüşşifa olarak kullanıldığı bilinir.

İnsanlığın yerleşik hayata uyum sağlamaya çalıştığı ilk yıllardan beri varlığı bilinen Hasankeyf Mağaraları, 4000 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Asurlara, Sümerlere ve Babillere ev sahipliği yapan bölge, iskan ve barınma amacı ile uzun yıllar boyunca kullanıldı. Hasankeyf Ören Yeri, kalkerli yapısı ile derin kanyonlara kucak açar. Dicle Nehrine ulaşan suları ile göz kamaştıran bölge, on iki ay boyunca da Türkiye’nin en gözde turizm merkezlerinden biridir.

Gaziantep Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı