Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Balıkesir Uçak Bileti
Gaziantep Balıkesir Uçak Bileti

Tarihi oldukça eski dönemlere dayanan Balıkesir, şehir içinde ve çevresinde sahip olduğu büyülü güzellikler ile özellikle yaz aylarında oldukça yoğun bir turist kapasitesi sağlar. Doğa ile iç içe olan yaşam alanları, ödüllü plajları ve oksijeni en bol ormanları ile kentin tarihi antik dönemlere kadar gider.

Balıkesir ve Çanakkale illeri arasında kalan Kaz Dağları, Türkiye’nin en güzel görselliğine sahip ormanlarından biridir. 1774 metre yüksekliği olan Kaz Dağlarının mitolojide adı oldukça sık geçer. Gürgen, kestane ve meşe ağaçları ile ülkemizde flora açısından oldukça zengin bölge, dünya üzerinde farklı hayvan ve bitki türlerine sahiptir. Ülkemizin değerli milli parklarından biri olan Kaz Dağları, aynı zamanda oksijen açısından da en nadide noktadır.

Kyzikos Antik Kenti, Balıkesir’in en önemli yerleşim birimlerinden biridir. Erdek ilçesine oldukça yakın bir noktada bulunan antik kentin, eski dönemlerinde deniz kenarında yer aldığı ve bölgede meydana gelen depremler sonrasında ana karaya doğru çekildiği bilinir. Günümüzde Kyzikos’ta farklı çağlara ait pek çok önemli kalıntı vardır.

Gaziantep Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı