Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 45 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Antalya uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Antalya Uçak Bileti
Gaziantep Antalya Uçak Bileti

Yaz turizmi denildiğinde Türkiye’nin başkentlerinden biri olan Antalya, bahar ve yaz aylarında doluluk oranına ulaşan şehirlerin başında gelir. Ödüllü plajları, turkuazın en güzel rengine sahip koyları, eğlence mekanları ve tabiat güzelliği ile Antalya, yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktalarından biridir.

Tekne turu ile doğayı keşfetme imkanı olan Oymapınar Gölü, Antalya’nın en güzel manzaralarını yansıtan dağ ve ormanları ile göz alıcı bir görselliğe sahiptir. Şehrin en güzel plajlarından biri olan Kaputaş Plajı, Antalya’nın en güzel ilçeleri olan Kaş ve Kalkan arasında bulunur. Yer altından akan suyu ile Kaputaş Plajı, dört mevsim boyunca da soğuk bir suya sahiptir. ‘Kanyon ağzı’ olarak nitelendirilen Kaputaş Plajı, Antalya’nın en güzel sahillerinden biridir.

Türkiye’nin doğal güzelliği açısından oldukça ünlü olan Altınbeşik Mağarası, milli bir parktır. Halk arasında ‘Düden Suyu’ olarak da bilinen mağara, Antalya’nın en güzel turizm noktalarından biridir. Gölün pek çok yerinde traverten görünümü oldukça ilgi çeker. Bölgenin birçok yerinde parça parça göl bulunur.

Gaziantep Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı