Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Amasya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Amasya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 45 dakikadır.

[insert page=’amasyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Gaziantep Amasya uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Amasya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Amasya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Amasya’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Amasya Uçak Bileti
Gaziantep Amasya Uçak Bileti

Türkiye’nin oldukça köklü yerleşim birimlerinden biri olan Amasya, tarihi kültürel yapısı, dokusu bozulmayan mimarisi ve doğa ile iç içe geçen tabiatı ile oldukça oldukça ilgi çekicidir. Osmanlı Devleti döneminde şehzadelerin eğitim için gönderildiği Amasya, Selçuklu’nun da önemli bir merkezi durumundadır.

Karadeniz Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Amasya, Aynalı Mağara ile Türkiye’ye ününü duyuran bir noktadır. Şehrin en güzel simgesini betimleyen Yalıboyu evlerinin tam karşısında yer alan Alçak Köprü, Roma döneminden kalan en önemli eserlerden biridir. Yüksekliğini ırmağın zaman içinde alçalıp yükselmesi ile kaybeden köprü, halk arasında Alçak Köprü olarak bilinir.

Tarihi yapıları kadar doğal güzelliği ile de oldukça dikkat çeken kent, birbirinden değerli tabiat güzelliğine ev sahipliği yapar. Taşova ilçesinde bulunan Borabay Gölü, doğal bir krater gölüdür. Derinliği 25 metre olan gölün güzelliği insanları büyüleyen bir görsele sahiptir. Şehrin en huzur verici noktalarından biri olan Borabay Gölü, özellikle bahar ve yaz aylarında kente gelen gezginlerin uğrak noktalarından biridir.

Gaziantep Amasya uçak bileti fiyatları

Amasya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Amasya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Amasya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Amasya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Amasya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı