Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Afyon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 50 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler-2′ display=’content’]

Gaziantep Afyon uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Afyon Uçak Bileti
Gaziantep Afyon Uçak Bileti

Türkiye’nin en değerli kaplıca turizmi bölgelerinden bir olan Afyon, bu sebeple dört mevsim boyunca oldukça yoğun bir şekilde turist çeker.

Şehrin termal turizm açısından oldukça sıklıkla tercih edilen noktalarından biri Afyon Ömer Kaplıcalarıdır. Şehir merkezine 15 kilometre bir uzaklıkta yer alan kaplıcanın suyunda; baryum, demir arsenik, krom, bakır, florür, sülfat, nitrat, karbondioksit, çinko, kurşun ve magnezyum bulunur. Bu nedenle Ömer Kaplıcalarının pek çok hastalığa iyi geldiği bilinir.

Kentte bulunan Gedik Ahmet Paşa Külliyesinin günümüze kadar sağlam gelen bölümü olan Gedik Ahmet Paşa Medresesi, 1472 yılında inşa edildi. Medresenin önemli iki büyük kubbesinin yanı sıra orta boyutta yirmi dört medresesi de bulunur. Osmanlı mimarisinin izlerini yansıtan medrese, yapımının ardından farklı amaçlar için kullanıldı.

Kentin en eski yapılarından biri olan Afyon Memeç Kaya Kilisesi, Döğer kasabasında bulunur. Bir bölümü 8. diğer bölümünün ise 10. yüzyılda tamamlandığı bilinen kilise Ayazini Kilisesi ile yan yanadır. Ön bölümleri yıkılan değrli yapı, günümüzde farklı medeniyetlere ait izler barındırır.

Gaziantep Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon  seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’afyon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gaziantep Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı