Fransa vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Fransa vize işlemleri tamamlanır, en iyi çözüm sunulur. Ucuz Fransa vizesi için bizi arayın.

Fransa dünya üzerinde en çok ilgi çeken ve en çok turiste ev sahipliği yapan bir yerdir. Fransa hem kültürel hem de doğal güzellikleri ile ilgi çeken yerlerden birisidir. Fransa Konsolosluğu’ndan alınacak vize sayesinde Fransa’ya giriş yapabileceksiniz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için de Fransa vize işlemlerini yapıyoruz. Türkiye’de ikamet eden Fransa vatandaşlarının kimlik, pasaport, noterlik ve hukuki danışmanlık işlemlerini halletmek mümkündür. Ancak Fransa için vize alınması gerekmektedir.

Ucuz Fransa vizesi almak isteyenler..

Fransa vizesi - Fransa vize işlemleri - Ucuz Fransa vizesi
Ucuz Fransa Vizesi

Fransa Konsolosluğu ile beraber Fransa Büyükelçiliği, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ikameti Türkiye’de olanlar ile üçüncü ülke vatandaşları vize işlemleri yapılır. Vize işlemlerine dair tüm karar verme yetkisi sadece Fransa Konsolosluğu’na ve Fransa Büyükelçiliği’ne ait olmakla beraber işlemler buraya tabidir.

Fransa’ya seyahat etmek isteyenler Bordo dediğimiz umuma hais pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, ülkeye giriş yapabilmek için Fransa Konsolosluğu’na vize başvurusunda bulunmalıdır.

Hizmet (Gri) Pasaport, Türkiye Cumhuriyeti Hususi (Yeşil) Pasaport ve Diplomatik (Siyah veya Kırmızı) Pasaport hamili olan kişiler Fransa’ya yapacakları 180 günde 90 gün ile sınırlı seyahatleri için herhangi bir vize başvurusuna haiz değildir.

Fransa vize işlemleri

Fransa’ya gitmeyi düşünen herkesin bütün vize işlemlerini yapıyoruz. Bu işlemler başarılı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Fransa vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.