Resmi adı ile Fildişi Sahili Cumhuriyeti, Afrika’nın batısında yer alan ülke olmakla beraber Gine, Liberya, Gana, Burkina Faso ve Mali ile komşudur. Başkenti Yamoussoukro olan ülkenin güneyinde ise Atlas Okyanusu bulunur. Fildişi Sahili Cumhuriyeti’ne seyahat etmek isteyenler Fildişi vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Fildişi vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Fildişi vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Fildişi vizesi için bizi arayın. TatilCity.net vize merkezi.

Ucuz Fildişi vizesi almak isteyenler..

Ülkenin coğrafi özellikleri ve yeraltı zenginliklerinin de avantajı ile kendisini oldukça iyi bir yere getirdiği görülür. Sanayisi Afrika’daki ülkelerin başını çeker. Ülkede tarım, madencilik ve ormancılık ekonomisinin yapı taşıdır. Kereste ticareti için ülkenin güneyinde bulunan sık ormanlar kullanıldığından dolayı ormanların zamanla azalmasına neden olur. Orman ürünlerinin işlendiği kağıt fabrikaları da sanayi kolu hakkında fikir sahibi olmak için yeterlidir. Diğer fabrika kolları arasında şeker, montaj, dokuma, lastik, çimento, demir çelik fabrikalarıdır. Ayrıca kakao üretiminde ülke dünya lideri konumundadır. Sabun ve kakao için üretilmekte olan bitkisel yağlar yine bu ülkenin üretim alanıdır.

Ucuz Fildişi Vizesi
Ucuz Fildişi Vizesi

Ülkedeki milli parklar özellikle turistlerin dikkatini çeker. Turizm açısından son dönemde Fildişi Sahilinin önemli atılım yaptığı görülür. Yaban hayvanları için ormanlar her ne kadar sıklığını yitirmiş olsa da yaşam alanıdır.

Ülkeye adını veren fillerin sayısı ise fildişi için yapılan avlanmalar nedeniyle seyreldi. Ancak her zaman milli parklarda filleri görebilmek mümkündür. Ülke ekonomisinin gelişmesi açısından milli parklar değerlidir. Ekonominin her geçen gün hızla geliştiği görülen Fildişi’nin en kalabalık ülkesi eski Başkent Abidjan’dır. Kent hayatı, finans ve kültürel hayat bu şehirde yoğundur. Müzeler ve alışveriş yapılabilecek mağazalar yine bu şehirdedir.

Fildişi vize işlemleri

Fildişi Sahili’ne seyahat etmek isteyen bordo pasaportlu Türk vatandaşlarımız vizeye tabi tutulur. Ayrıca hususi ve hizmet pasaportlu kişiler de vize işlemlerini yapmak durumundadır. Sadece diplomatik siyah pasaportlu kişiler 90 günü geçmeyecek şekilde vizeden muaf tutulur.

Tatil City ekonomik, hızlı ve güvenilir yollar ile Ucuz Fildişi vizesi alıyor. Firmamız her aşamada vize işlemleri için gerekli desteği veriyor.

Fildişi vizesi başvuru formu

Error: Contact form not found.