Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Zonguldak’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 50 dakikadır.

[insert page=’zonguldakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’ta nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Zonguldak Uçak Bileti
Eskişehir Zonguldak Uçak Bileti

Karadeniz’in en güzel kentlerinden biri olan Zonguldak, tabiat görselliği ile saklı bir cennet havası yaratır. Batı Karadeniz bölgesinde bulunan kent, özellikle kuzey ülkeleri ile deniz ticaretinin oldukça yoğun yaşandığı noktalardan biridir. Zonguldak, doğal güzelliğinin yanı sıra tarihi değeri ile de göz doldurur.  Tarihi milattan önceki dönemlere kadar varan şehrin pek çok yerinde farklı kültürlere ait yapılara rastlanır.

Halil Paşa Konağı (Ereğli Müzesi) 1870 yılında Padişah 2. Abdülhamit döneminde sancak beyliği yapan Halil Paşa Karamahmutoğlu tarafından yapıldı. Yapımının ilk yıllarında orta okul ve lise olarak hizmet veren eser, 1989 yılında ise Kültür Bakanlığı tarafından müze olarak çevrildi. Yapının içinde ve bahçesinde farklı dönemlerde şehirde hüküm süren Grek, Bizans, Roma, Osmanlı, Selçuklu, Lidya, Abbasi, Emevi, Artuklu ve Sasani medeniyetlerine ait pek çok sikke koleksiyonları, yöresel kadın ve erkek kıyafetleri, figürler, takılar, kandiller, mermer sütun başlıkları, cam kaplar gibi arkeolojik eşyalar yer alır. Osmanlı dönemi mimari özelliklerinin göze çarptığı yapıda, oturma odası, yatak odası gibi bölümler bulunur.

Eskişehir Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zonguldak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı