Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Tekirdağ’a haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 40 dakikadır.

[insert page=’tekirdagda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Trakya’nın 3 şehrinden biri olan Tekirdağ, ülkemizin yaz aylarında sıklıkla tercih edilen tatil rotalarından biridir. Şarköy, Kumbağ ve Uçmakdere ilçeleri ile kent, özellikle bahar ve yaz aylarından oldukça yüksek turist kapasitesine ev sahipliği yapar. Yemyeşil ormanları ve denizin harmanlandığı doğa harikası şehir, yalnızca tabiatı ile değil, nefis Trakya lezzetleri ile de oldukça ünlüdür. Tekirdağ, ülkemizin eski dönemlerde de yoğun olarak tercih edilen yerleşim birimlerinden biri olması ile ünlüdür.

Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, M. Ö. 4500’lü yıllardan günümüze kadar şehirde yapılan kazı çalışmaları neticesinde ele geçirilen önemli kalıntıların sergilendiği yerdir. 1992 yılında hizmete açılan müze, şehri tanımak konusunda oldukça faydalı eserler barındırır. Antik Çağlarda kullanılan süs eşyaları, kesici savaş aletleri ve mızrakların yer bulduğu müzede aynı zamanda yöre halkının kültürel kadın ve erkek kıyafetleri de yer alır.

60 kilometre uzunluğa sahip olan Şarköy, Tekirdağ’ın en bilinen ve gözde ilçelerinden biridir. Yaz aylarında İstanbul’dan da oldukça fazla sayıda turist çeken ilçe, mavi bayraklı sahilleri ile gezginlerine keyifli anlar yaşatır.

Eskişehir Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tekirdag-corlu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı