Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Şırnak’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 23 saat 10 dakikadır.

[insert page=’sirnakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Şırnak uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Şırnak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Şırnak Uçak Bileti
Eskişehir Şırnak Uçak Bileti

İran, Suriye ve Anadolu üçgeninde yer alan Şırnak, geçmişten beri oldukça önemli bir noktada yer alır. Türkiye’nin diğer ülkelere sınır kapısını oluşturan kent, bu nedenden dolayı kozmopolit bir yapıya sahiptir. Güneydoğu Anadolu’nun medeniyetler beşiği olarak bilinen Şırnak, günümüzde geçmişin izlerini taşıyan şehirlerden biridir.

M. Ö. 4000’li yıllara kadar dayanan köklü geçmişi ile göz kamaştıran Finik Ören Yeri ve Kalesi, Şırnak’ın kültür turizmine hitap eden noktalarından biridir. Kentin önemli yerleşim yerlerinden biri olan Cizre’de bulunan ören yeri, içinde yer alan kaleleri, kervansarayları, mağaraları ve oyularak yapılan evleri ile kentin karanlık tarihine ışık tutar. Finik Ören Yeri’nin oldukça yakınında olan kale üzerinde çeşitli dönemlere ve uygarlıklara ait motifler, kabartmalar, kadın ve erkek figürleri vardır.

Tuğlalarının renginden dolayı adını alan Kırmızı Medrese, Cizre’dedir. Cizre’nin geri alınması üzerine 15. yüzyılda inşa edilen Kırmızı Medrese, farklı bölümlerden meydana gelir. Bunlar yemekhane, külliye, anıt mezarlar, dershane ve avludur. Medrese, mimari açısı ile olduğu kadar, taşıdığı manevi değerle de şehrin görülmeye değer bir yüzüdür.

Eskişehir Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sirnak-serafettin-elci-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı