Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Şanlıurfa’ya haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Şanlıurfa Uçak Bileti
Eskişehir Şanlıurfa Uçak Bileti

İnanç turizmi bakımından ülkemizin önce gelen şehirlerinden biri olan Şanlıurfa, birbirinden güzel manzaraları ile bir kültür beşiğidir. Etnik mimarisi ile çeşitli yapılara ev sahipliği yapan kent, oldukça köklü bir tarihe kucak açar.

Efsanelere konu olan Balıklıgöl, dönemin zalim hükümdarı Nemrut tarafından Hz. İbrahim’in mancınık sistemi ile atıldığı göldür. Bu nedenle Balıklıgöl, dört mevsim boyunca da yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktaları arasındadır. 150 metre uzunluğuna sahip olan gölde avlanmak yasaktır.

Hristiyan alemi için oldukça değerli bir rol oynayan Fırfırlı Cami, Ali Fuat Bey Caddesi üzerinde bulunur. Eski dönemlerinden beri Oniki Havari Kilisesi olarak da adlandırılan yapı, 1956 yılında kiliseden camiye dönüştürüldü. Van’da bulunan Varak Manastırı içinde yer alan ‘Varak Haçı’ 1092 yılında Şanlıurfa’ya getirilmesi sonucunda kiliseye yerleştirildi. Hristiyan topluluğu için önemli bir değer taşıyan Varak Haçı’nın kiliseye getirilmesi sonucunda yapı, daha büyük bir öneme kavuştu.

‘Kayıp Şehir ve ‘Saklı Cennet’ olarak da adlandırılan Halfeti, yüzyıllar boyunca farklı uygarlıklar tarafından önemli bir yerleşim yeri olarak kullanıldı. Günümüzde Halfeti, Şanlıurfa’nın kültürel turizme en açık noktalarından biridir.

Eskişehir Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı