Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Samsun’a haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 20 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Samsun uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Samsun Uçak Bileti
Eskişehir Samsun Uçak Bileti

Karadeniz’in pek çok açıdan en gelişmiş illerinden biri olan Samsun, aynı zamanda bölgenin en güzel turizm merkezlerinden de biridir. Coğrafi açıdan keşfedilecek birbirinden güzel manzaralara ev sahipliği yapan Samsun, Cumhuriyet tarihi açısından da oldukça değerli hatıralara ev sahipliği yapar. Tertemiz doğası ile muazzam bir şehir görüntüsü oluşturan kent, kültürel ve tarihi değeri ile de oldukça ilgi çekicidir.

Bölgenin ilk yerleşim yeri olarak bilinen Amisos Tepesi, Samsun şehir merkezine 4 kilometre uzaklıkta yer alır. Bir diğer adı ile Baruthane olarak da bilinen bölge, kentin en güzel kuşbakışı görüntüsünü veren yerlerden biridir. Amisos Tepesi günümüzde çeşitli işletmeler ile zenginleştirildi.

2003 yılında hizmete açılan Bandırma Vapuru Müzesinin yapımı 3 yıl sürdü. Vapur Atatürk ve silah arkadaşlarını Bandırma’dan Samsun’a getirmesi ile oldukça ünlüdür. Mustafa Kemal’e ait yazışmaların da bulunduğu Bandırma Vapuru Müzesinde seyahat eden askerlerin, Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının heykelleri yer alır. Türk milleti için oldukça önemli bir yere sahip olan yapıda kaptan köşkü ve heykellerin bulunduğu bölüm oldukça ilgi çekicidir.

Eskişehir Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı